Wyszukiwarka

Mieszkania na sprzedaż

Mieszkania na wynajem

Domy na sprzedaż

Domy na wynajem

Działki na sprzedaż

Działki na wynajem

Lokale na sprzedaż

Lokale na wynajem

Hale na sprzedaż

Hale na wynajem

Obiekty na sprzedaż

Obiekty na wynajem

O firmie

Agencja Sołtan Nieruchomości powstała w wyniku podziału istniejącej od 1999 r. spółki Sołtan-Brzozowski Nieruchomości. Założycielem firmy jest Piotr Sołtan, numer licencji zawodowej 3154.

Naszą dewizą jest profesjonalna, odpowiedzialna i kompleksowa obsługa Klienta na drodze od pomysłu do realizacji we współpracy z kancelariami notarialnymi, prawnymi, rzeczoznawcami oraz bankami. Swoje działania opieramy zarówno na kilkunastoletnim doświadczeniu jak również na odpowiednim przygotowaniu zawodowym potwierdzonym licencjami pośredników w obrocie nieruchomościami. Nasza dwudziestoosobowa kadra pracowników stanowi zgrany zespół rzetelnych i kompetentnych doradców - uczestników rynku nieruchomości.

Oferujemy usługi pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie domów, mieszkań , działek budowlanych, lokali handlowych i innych. Obsługujemy różnego rodzaju transakcje  - sprawy spadkowe, darowizny, służebności, mieszkania zadłużone jak i egzekucje komornicze.

Właściciel firmy jest członkiem PFRN - Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, członkiem WSPON - Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników    w Obrocie Nieruchomościami oraz uczestnikiem-założycielem systemu wymiany ofert MLS WSPON.

W działalności naszej stosujemy Kartę Praw Klienta i Standardy Zawodowe Pośredników w obrocie nieruchomościami oraz posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zapewniamy pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości dzięki współpracy z największymi bankami oferującymi kredyty hipoteczne, w tym "Programu: Rodzina na swoim".

Zapewniamy:

  • Reklamę nieruchomości,
  • Jej prezentację na wybranych portalach internetowych,
  • Obsługę i pomoc prawną przy transakcjach,
  • Doradztwo przy umowie przedwstępnej oraz umowie przenoszącej własność
  • Pomoc przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów
  • Uproszczoną procedurę kredytową oraz pomoc w poszukiwaniu finansowania zakupu nieruchomości,
  • Nadzorowanie kolejnych etapów transakcji, aż do sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego, rozliczenia i ostatecznego przekazania lokalu.

 

Serdecznie zapraszamy

Piotr Sołtan wraz z zespołem.

Kontakt

przejdź do pełnej wersji strony
© Sołtan mobilna
wykonanie: Aplikacje internetowe Galactica